Odborná a ekologická likvidace automobilů

Specializujeme se na ekologickou likvidaci osobních aut, havarovaných automobilů a odstranění autovraků. Likvidaci starých vozidel provádíme zcela zdarma. O ekologické likvidaci vozidla vám okamžitě vystavíme potvrzovací protokol.

Pošlete svůj vůz na poslední cestu do Eurovraku. Jsme největší auto šrotoviště na Moravě. Pro více informací volejte na telefonní číslo +420 602 589 562 nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Při likvidaci vozidla je zapotřebí dodat AUTO a VELKÝ TECHNICKÝ PRŮKAZ.

 

Vystavení protokolu k likvidaci vozidel  Odtah vozidel po ČR Výhodný výkup vozidel

Okamžité vystavení protokolu

o likvidaci vozidla

Odtah po celé ČR
 
Výhodný výkup vozidel

 

Největší autovrakoviště na Moravě

Společnost Eurovrak se specializuje na ekologickou likvidaci ojetých vozů od roku 2004. V našem oboru jsme profesionálové. O tom svědčí také vysoký počet ekologicky zlikvidovaných aut. Jsme největší autovrakoviště na Moravě.

Ekologická likvidace autovraků spočívá v demontáži vozu na jednotlivé díly, separaci provozních kapalin a jejich odstranění podle platné legislativy. Při převzetí automobilu ihned a bez prodlev vystavíme potvrzovací protokol o ekologické likvidaci, který je nutný pro trvalé odhlášení automobilu z registru vozidel.

Odtah po celé ČR

Je váš starý automobil nepojízdný nebo po havárii? Kontaktuje nás, nabízíme možnost odstranění autovraků a jejich odtah po celé České republice. Nemusíte se o nic starat, váš vůz naložíme a přepravíme k likvidaci.

Výkup vozidel k likvidaci

Je vaše vozidlo stále v zachovalém stavu? Dejte nám o něm vědět, automobil rádi vykoupíme. Máme zájem především o výkup vozidel Škoda, BMW, Mercedes Benz, ale vykupujeme i zachovalá vozidla Fiat, Peugeot a další značky. V rámci našeho autobazaru vám nabízíme i prodej nehavarovaných vozidel.

Využijte ekologickou likvidaci vozidel bez čekání

Svěřte váš automobil k ekologické likvidaci v největším moravském autovrakovišti EuroVrak. Naleznete nás v okrese Vyškov v obci Holubice, pouhých 13 km od Brna. Autovrakoviště Eurovrak se nachází u dálnice D1 – exit 210.

Kromě vrakoviště u nás naleznete také pneuservis a prodej autodílů Škoda. Pro více informací vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 602 589 562

 

LM     GPRS   komvetskanzeen  La Gamba  vosting

© Eurovrak Holubice, Brno, Vyškov | +420 775 222 555 | Zásady zpracování osobních údajů

Design Ligatura