Ekologická likvidace automobilů

    Specializujeme se na ekologickou likvidaci osobních automobilů, havarovaných automobilů a odstranění autovraků. Likvidaci starých vozidel provádíme zcela zdarma.

    Pošlete svůj vůz na poslední cestu do Eurovraku.  Pro nacenění vozu vyplňte kontaktní formulář níže nebo pro více informací volejte na telefonní číslo +420 775 222 777 .

    DŮLEŽITÉ INFORMACE 

 • Pro likvidaci vozu je potřeba AUTO , VELKÝ TECHNICKÝ PRŮKAZ a PRŮKAZ TOTOŽNOSTI.
 • Ihned vystavíme PROTOKOL O EKOLOGICKÉ LIKVIDACI , který slouží jako potřebný dokument pro úřad.
 • Pokud nejste majitelem vozidla je potřeba PLNÁ MOC (neověřená), kterou můžete stáhnout zde.
 • Odtah vozidla většinou do 2 dnů nebo dle pořání zákazníka.

 

 

 

Vystavení protokolu k likvidaci vozidel  Odtah vozidel po ČR Výhodný výkup vozidel

Okamžité vystavení protokolu

o likvidaci vozidla

Odtah v okruhu 50km zdarma

 
    Finanční bonus za kompletní autovrak         od 2000,-   do 10 000,- Kč

 

 

 

Pro nacenění a odtah vozidla je potřeba vyplnit formulář 

 

+420 775 222 777

Největší autovrakoviště na Moravě

Společnost Eurovrak se specializuje na ekologickou likvidaci ojetých vozů od roku 2004. V našem oboru jsme profesionálové. O tom svědčí také vysoký počet ekologicky zlikvidovaných aut. Jsme největší autovrakoviště na Moravě.

Ekologická likvidace autovraků spočívá v demontáži vozu na jednotlivé díly, separaci provozních kapalin a jejich odstranění podle platné legislativy. Při převzetí automobilu ihned a bez prodlev vystavíme potvrzovací protokol o ekologické likvidaci, který je nutný pro trvalé odhlášení automobilu z registru vozidel.

Odtah v okruhu 50 km zdarma 

Je váš starý automobil nepojízdný nebo po havárii? Kontaktuje nás, nabízíme možnost odstranění autovraků a jejich odtah. Nemusíte se o nic starat, váš vůz naložíme a přepravíme k likvidaci.

Výkup vozidel k likvidaci

Je vaše vozidlo stále v zachovalém stavu? Dejte nám o něm vědět, automobil rádi vykoupíme. Máme zájem především o výkup vozidel Škoda, BMW, Mercedes Benz, ale vykupujeme i zachovalá vozidla Fiat, Peugeot a další značky. V rámci našeho autobazaru vám nabízíme i prodej nehavarovaných vozidel.

Využijte ekologickou likvidaci vozidel bez čekání

Svěřte váš automobil k ekologické likvidaci v největším moravském autovrakovišti EuroVrak. Naleznete nás v okrese Vyškov v obci Holubice, pouhých 13 km od Brna. Autovrakoviště Eurovrak se nachází u dálnice D1 – exit 210.

Kromě vrakoviště u nás naleznete také pneuservis a prodej náhradních dílů