Značkový pneuservis u dálnice D1

Součástí služeb společnosti Eurovrak je profesionální pneuservis, ve kterém nabízíme sezónní přezouvání pneu, vyvažování pneumatik i jejich opravu. Nabídka zároveň obsahuje prodej ocelových i ALU disků a prodej pneumatik na vozidla Škoda, BMW, Audi a veškeré další značky.

Potřebuje vaše vozidlo výměnu nebo opravy pneu? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 506 055 či pomocí kontaktního formuláře níže a rezervujte si termín návštěvy.

 

Výměna pneumatik bez čekání Profesionální vybavení pneuservisu Přívětivé ceny

Výměna pneumatik
bez čekání

Profesionální vybavení

Přívětivé ceny

 

 

Pneuservis pro osobní i nákladní vozy a motocykly

Pneuservis je určen pro osobní vozy, SUV a terénní automobily, motocykly, čtyřkolky, dodávky i nákladní automobily. Provádíme kompletní přezouvání aut, vyvážení pneumatik včetně likvidace použitých pneumatik. Součástí našich služeb je odborné poradenství při výběru nových pneumatik i disků kol. Rezervujte si termín přezouvání pneu na letní či zimní vzorek a garantujeme vám, že nebude ztrácet čas ve frontách.

Kromě pneuservisu se specializujeme na likvidaci autovraků, výkup vozidel a prodej náhradních dílů.

Opravy poškozených pneumatik

Máte poškozenou pneumatiku? Uchází vám z kola vzduch? Využijte pneuservis u dálnice D 1. Naleznete nás přímo u exitu 210 v obci Holubice nedaleko od Vyškova. Provádíme opravy defektů i bočních průrazů, výměnu ventilků a vyvážení kol. Veškeré opravy pneumatiky provádíme na počkání.

Nečekejte, rezervujte si svůj termín!

Hledáte výhodné přezouvání pneu na letní či zimní vzorek? Neradi čekáte ve frontách? Sháníte prodej pneumatik na vozy Škoda? Potřebujete rychlé opravy pneu? Kontaktujte pneuservis Eurovrak Holubice na telefonním čísle +420 773 506 055 nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Nacházíme se pouhých 13 km od Brna. Rezervujte si termín přezouvání kol u auta ještě dnes a nečekejte, až na vás přijde řada.

 

pneu