Výhodně vykupujeme havarovaná a nehavarovaná auta

Prodáváte ojetý automobil? Hledáte kupce pro váš poškozený či havarovaný vůz? Sháníte ojeté automobily za výhodné ceny? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 589 562 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže! Provádíme výkup a prodej havarovaných i nehavarovaných vozů. Zajistíme obhlídku vozu, jeho necenění i samotný odtah. Finance za váš vůz obdržíte okamžitě a bez čekání.

 

Výkup vozidel za hotové Příznivé ceny Odtah vozidel po ČR

Výkup vozidel za hotové

Příznivé ceny

Odtah vozidel po celé ČR

 

Okamžitá platba v hotovosti

Vykupujeme vozidla všech značek v jakémkoliv stavu. Za výhodné ceny vykoupíme ojeté automobily Audi, VW, BMW, Škoda, Mercedes Benz a další. Zároveň provádíme výkup nepojízdných aut bez STK, starých a poškozených aut i havarovaných automobilů. Pro nabouraná a nepojízdná vozidla přijedeme a zajistíme jejich odtah. Finance za vůz vyplácíme ihned. Pokud je vůz na odpis, zajistíme ekologické zpracování autovraků.
 

Prodej ojetých i havarovaných vozidel

Součástí našich služeb je autobazar specializovaný na výkup a prodej havarovaných i nehavarovaných vozů včetně prodeje náhradních dílů. Prodej lehce havarovaných vozidel je vhodný především pro autodílny a soukromníky, kteří se zabývají opravou havarovaných automobilů.

V našem autobazaru naleznete vozy Škoda, Mercedes Benz, Peugeot, Fiat, Volkswagen, Citröen a mnohé další značky. Prohlédněte si naši aktuální nabídku levných ojetých automobilů nebo nás přijďte osobně navštívit. Naleznete nás u exitu 210 dálnice D1 v obci Holubice (okres Vyškov), necelých 13 km od Brna. A pokud potřebujete přezout automobil nebo opravit defekt, využijte náš kvalitní pneuservis.

Navštivte autobazar havarovaných i ojetých vozů

Neváhejte a využijte výhodný výkup a prodej havarovaných i nehavarovaných vozů. Kompletní nabídka zahrnuje kvalitní ojetá i lehce havarovaná vozidla, která jsou připravena k okamžitému odběru. Pro více informací o technickém stavu a cenách nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 602 589 562 nebo pomocí kontaktního formuláře. Při výkupu vozidel je potřeba zaslat fotky vozidla na mail eurovrak@eurovrak.cz, bez toho to nejsme schopni nacenit vozidlo.